GRIP FIXچیست؟

چسب مخصوص پالت بندی GRIP FIX

چسب GRIP FIX پایه روش ایمن سازی پالت بندی می باشد

چسب های ضد لغزش GRIP FIX حل شونده در آب و تجزیه پذیر بوده که مناسب برای مستحکم نمودن محصولات بسته بندی شده مختلف روی پالت می باشند. این بسته ها میتوانند کیسه های PE یا کاغذی، کارتن، سلفون ،کیسه های PP و یا بسته های کوچک باشند.


چسب GRIP FIX چگونه کار می کند؟

ابتدا بسته های قرار گرفته بر روی پالت ها با روشهایی که در ادامه گفته خواهد شد به چسب GRIP FIX آغشته می گردد . پس از آن پالت ها می بایست به مدت کوتاهی خشک گردند تا در حین جابجایی بار مستحکم باقی بمانند.

استفاده ازچسب GRIP FIX موجب می شودتا بسته های قرار گرفته بر روی پالت ، لیز نخورند و به آسانی نیز قابل جدا شدن باشند. چسب GRIP FIX پس از برداشتن بسته از روی پالت، ضایعاتی از خود به جای نمی گذارد.


چگونه ازچسب GRIP FIX استفاده می شود ؟


به لطف سیستم اتصال سریع(quick-connector)، استفاده از چسب GRIP FIX بسیار آسان می باشد . چه درصورتی که چسب، داخل ظرف های پلاستیکی و چه زمانی که داخل بشکه با ظرفیتهای مختلف باشد لوله مکنده انتقال چسب به کمک سیستم اتصال سریع ، به آسانی به آنها متصل می گردد. این امر موجب ایجاد یک سیستم بسته گردیده که از ورود آلودگی به ظروف محل قرارگیری چسب جلوگیری نموده ،عامل ضد لغزش ( چسب GRIP FIX ) دست نخورده مانده و خشک نمی گردد. در عین حال با استفاده از سیستم اتصال سریع نیازی به پر نمودن مجدد نمی باشدو فقط لازم است پس از مصرف اتصال مربوطه را به آسانی جدا نموده و ظروف خالی تعویض گردند .

یک مزیت دیگر برای مشتریان : بسته به نیاز مشتریان ، چسب های GRIP FIX در ظروف مختلف با اندازه های گوناگون از یک بطری دستی ۱ کیلوگرمی تا یک بشکه یا ظرف پلاستیکی ۱۰۰۰ کیلوگرمی قابل عرضه می باشند.