شرکت هزاره روئین گستر نوین به عنوان نماینده انحصاری شرکت H.Rand آلمان در ایران از سال 88 تا کنون در زمینه ارائه روشهای جدید پالت بندی BAG-FIX فعالیت مینماید.

شرکت H. Rand با بیش از 30 سال تجربه در زمینه تولید و عرضه محصولات ایمنی پالت بندی BAG-FIX همت گماشته و مفتخر به تامین نیاز مشتریان خویش در حوزه صنایع مختلف همانند پتروشیمی, غذایی , شیمیایی و غیره می باشد. روش پالت بندی BAG-FIX با استفاده از مدرنترین و پیشرفته ترین محصولات که همراه با به کارگیری تجهیزات پاشش اتوماتیک ، توسط شرکت H.Rand آلمان ابداع و تولید گردیده است ، برای جلوگیری از لغزش یا سقوط بسته های بارگیری شده روی پالت (کارتن ، کیسه و ...) به منظور دستیابی به سرعتهای بالا و مطمئن در حمل و نقل پالت بوسیله لیفتراک در مراحل مختلف انبارش ، بارگیری ، تخلیه و توزیع به کارگرفته می شود . هزینه های کم سرمایه گذاری و مصرفی همراه با سادگی و ایمنی کامل ،این روش را از سایر روشها متمایز میسازد.

شرکت هزاره روئین گستر نوین با کادر تخصصی مجرب تمامی خدمات خود را که شامل مشاوره ، فروش ، خدمات پس از فروش و برنامه های تعمیر ونگهداری روش پالت بندیBAG-FIX میباشد، به مشتریان خود ارائه مینماید.

ضمن خیر مقدم ، شما را به آشنایی بیشتر با شرکت هزاره روئین گستر نوین و محصولات آن دعوت می نماییم.